Graduate Area Manager - Job ID: 2559584 | Amazon.jobs hos Amazon Operations

DESCRIPTION

Dołączając do firmy Amazon, osoba na stanowisku Area Manager, zdobywa doświadczenie w prowadzeniu dużego i zróżnicowanego zespołu, co pozwala jej zapewnić, że obszar jej działalności jest w stanie dotrzymać kroku wymaganiom. W tej praktycznej roli poznaje złożoność operacji w globalnej firmie i uczy się, jak zapewnić, by wszystkie działania przebiegały bez zakłóceń. Realizuje strategie swojego zespołu mające na celu zwiększenie wydajności, jednocześnie ściśle współdziałając z innymi pracownikami nad rozwiązywaniem problemów. Na tym stanowisku żaden dzień nie jest taki sam jak poprzedni.

Key job responsibilities
Obowiązki:
  • Promowanie kultury bezpieczeństwa i zadowolenia z pracy
  • Analizowanie i wdrażanie działań korygujących, aby zapewnić utrzymanie jakości i wydajności na stałym wysokim poziomie, oraz realizację celów biznesowych na wszystkich zmianach
  • Wspieranie i kierowanie zespołem oraz obsługa administracyjna z jednoczesnym budowaniem i wspieraniem silnej kultury zespołu
  • Analizowanie wydajności i sugerowanie usprawnień procesów w celu optymalizacji pracy i poprawy obsługi klienta
  • Współpraca z innymi managerami w celu ujednolicenia procesów zmianowych

A day in the life
Dzień z życia:
Area Manager pracuje na zmiany w jednym z naszych centrów logistycznych. Jego głównym zadaniem jest utrzymanie standardów bezpieczeństwa w zespole i na terenie centrum. Ponadto, monitoruje i utrzymuje wydajność procesów. Każdy dzień Area Managera obejmuje ustalanie priorytetów w zakresie rutynowego zarządzania zespołem i codziennych zadań operacyjnych, a także innych obowiązków, takich jak eskalacje indywidualne, prace nad doskonaleniem procesów i szeroko zakrojone planowanie awaryjne dotyczące operacji.

Area Manager, jako kluczowa część zespołu operacyjnego, ma za zadanie współpracować z członkami innych zespołów oraz partnerami zewnętrznymi, aby zapewnić, że nasza firma jest na dobrej drodze do spełnienia wymagań i celów naszych klientów. Współpraca ta obejmuje analizowanie danych i wskaźników wydajności z liderami w swoim obszarze biznesowym, a także omawianie z inżynierami operacyjnych zalet i wad dotyczących usprawnień technicznych.

About the team
Informacje o zespole:

Działania operacyjne leżą u podstaw obsługi klienta Amazon. Dbamy o każdy szczegół - od momentu kliknięcia 'zamów', do momentu dostarczenia produktu do klienta. Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem i dokładamy wszelkich starań, aby nasi pracownicy czuli się bezpieczni.
Korzystamy również z wiedzy naszych pracowników, aby dostarczyć paczki do naszych klientów szybko, wygodnie i w sposób zrównoważony.
W ramach modelu operacyjnego Amazon istnieją różne zespoły. Jako Graduate Area/Shift manager możesz zostać przydzielony/a do jednego z tych zespołów:
  • Zespół Customer Fulfillment (CF) to pierwsze osoby w łańcuchu logistyki Amazon, które pomagają klientom otrzymywać produkty z szybkością, z której jesteśmy znani. Z siedzibą w centrach logistycznych, które są sercem szybko rozwijającej się sieci operacyjnej Amazon. Nasze centra są czasami określane jako "First Mile", ponieważ to tu rozpoczyna swoją podróż większość paczek Amazon. CF pomaga zarządzać zasobami i ułatwiać szybkie dostawy przez całą dobę.
  • Amazon nie byłby w stanie realizować dostaw bez zespołu Amazon Transportation Service (ATS). Korzystając z transportu lotniczego, morskiego i drogowego oraz sortowni wyposażonych w najnowocześniejszą technologię, pomożesz transportowi Amazon przebiegać z maksymalną wydajnością. ATS analizuje dane i wykorzystuje wiedzę naszych pracowników, aby dostarczać paczki do miejsca przeznaczenia - szybko, wygodnie i w sposób zrównoważony.
  • Amazon Logistics, czyli AMZL, zajmuje się dostawami "last mile" we współpracy z zewnętrznymi firmami dystrybucyjnymi wykorzystując kreatywne myślenie i inicjatywy ciągłego doskonalenia, aby przekazać miliony produktów w ręce naszych klientów. Celem jest zapewnienie naszym klientom jak najpłynniejszej dostawy i wdrożenie globalnych rozwiązań w zakresie dostaw dla naszych najnowszych koncepcji, takich jak Amazon Fresh, Prime Now i Amazon Restaurants.

We are open to hiring candidates to work out of one of the following locations:

Gorzyczki, POL

BASIC QUALIFICATIONS

  • Wykształcenie wyższe I stopnia (lub obecnie realizowane studia licencjackie)
  • Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego w mowie i piśmie
  • Wcześniejsze doświadczenie w zakresie przeprowadzania analizy danych

PREFERRED QUALIFICATIONS

Preferowane kwalifikacje nie są wymagane do starania się o stanowisko w firmie Amazon. Z przyjemnością zapoznamy się z kandydaturą osób, które posiadają wszystkie wyżej wymienione kwalifikacje podstawowe.
  • Doświadczenie w komunikacji z szerokim gronem partnerów biznesowych, w tym ze współpracownikami i z przełożonymi
  • Doświadczenie w obszarze logistyki
  • Doświadczenie z narzędziami MS Office (Word, Excel, Outlook)

Amazon is an equal opportunities employer. We believe passionately that employing a diverse workforce is central to our success. We make recruiting decisions based on your experience and skills. We value your passion to discover, invent, simplify and build. Protecting your privacy and the security of your data is a longstanding top priority for Amazon. Please consult our Privacy Notice (https://www.amazon.jobs/en/privacy_page) to know more about how we collect, use and transfer the personal data of our candidates.

Kom ihåg att ange att du hittade dette via MyCareer